Телефонуйте: 044-490-31-00 09-20 Пн-Пт    
0
 
Spica – це насамперед дружна команда, що поєднує любов до тварин зі своїми професійними навичками.
 
Spica об'єднана загальними стандартами, а це:
Spica.ua – це оптовий інтернет-магазин з широким асортиментом товарів для тварин: корми для собак, корми для котів, корми для птахів, корми для гризунів, вітаміни та добавки для тварин, косметика для тварин, засоби для догляду за шерстю, засоби від бліх та кліщів, переноски для тварин, клітки для собак, одяг для собак, взуття і комбінезони для собак, а також аксесуари (нашийники для собак, повідки, рулетки, шлейки) і обовязково іграшки і ласощі, щоб домашнім вихованцям не було нудно, коли Вас немає поряд.
Вам більше не потрібно докладати великих зусиль для зоошопінгу!
 
Ми представляємо зоо бренди, які асоціюються тільки з високою якістю та професіоналізмом: 1st Choice (ФЕСТ ЧОЙС), Pronature Holistic (ПРОНАТЮР ХОЛІСТІК), Pronature Original (ПРОНАТЮР ОРІДЖИНАЛ)Happy Life (ХЕППІ ЛАЙФ), Lara (ЛАРА), Schesir (ШЕЗІР), TОMi (ТОМі), Versele Laga (ВЕРСЕЛЕ ЛАГА), Versele-Laga Colombine, Versele-Laga NutriBird, Versele-Laga Crispy Muesli, Versele-Laga Prestige Premium, Versele-Laga Nature, Versele-Laga Complete, Nutri-Vet (НУТРІ-ВЕТ), Flamingo (ФЛАМІНГО), Premier (ПРЕМ’ЄР), SynergyLabs (СІНЕРДЖІ ЛАБС)Veterinary Formula® (ВЕТЕРИНАРНА ФОРМУЛА), Sentry (СЕНТРІ),  Fiproguard (ФІПРОГАРД), Natural Defense (НАТУРАЛЬНИЙ ЗАХИСТ), Sergeants (СЕРГЕНТС), Sprenger (СПРІНГЕР), Coastal (КОСТАЛ), Safari (САФАРІ), Remington (РЕМІНГТОН), Power Walker (ПОВЕР ВОЛКЕР)PetSafe  (ПЕТ СЕЙФ), Moderna Products (МОДЕРНА), Savic (САВІК), Advance (Едванс), Cat Leader (КЕТ ЛІДЕР), Imperial Care (ІМПЕРІАЛ КЕА), Litter Pearls (ЛІТТЕР ПЕРЛС)WhoCares WC (ВіСі)FoOlee Easee (ФОЛІ ІЗІ) і багато інших.
 
Наші будні наповнені найцікавішими подіями: ми разом з Вами радіємо друзям-вихованцям, які з'явилися у Вас, їх бешкетністю, разом з Вами поділяємо приємні хвилини народження маленьких грудочок - нових вихованців, допомагаємо Вам зблизитися з братами нашими меншими і зрозуміти їх, приймаємо активну участь у вирішенні проблем, що виникають у Вас.
Наші фахівці, зоопродукція, філософія та досвід у сфері зооіндустрії – все спрямоване на те, щоб найкраще забезпечити всім необхідним Вашого вихованця, а він залишався здоровим і щасливим. Ми робимо все для того, щоб догляд за домашніми улюбленцями був для Вас легким та приємним.
 
Якщо ви хочете розпочати свій бізнес, ми – Ваш перший крок до успіху.
З першого моменту спілкування з нами, з першої покупки Ви зрозумієте – Вам завжди раді у великій та дружній родині.
 
З усіх питань, що Вас цікавлять
Ви можете звертатися до нас:
Багатоканальний телефон: (044) 490-31-00
Е-mail: info@spica.ua
Антигельмінтики для котів
Будиночки та спальні місця
Вирішення проблем у котів
Вітаміни для котів
Гігієна будинку
Годівниці та поїлки для котів
Дверцята для котів
Догляд за вухами котів
Догляд за очима котів
Догляд за пащею котів
Догляд за шерстю котів
Засоби від бліх та кліщів для котів
Заспокійливі засоби для котів
Будиночки для гризунів
Вирішення проблем у гризунів
Вітаміни для гризунів
Гігієна будинку
Годівниці та поїлки
Догляд за вухами гризунів
Догляд за зубами гризунів
Догляд за шерстю гризунів
Іграшки для гризунів
Інструменти для видалення линяючої шерсті гризунів
Клітки для гризунів
Корм для гризунів
Ласощі для гризунів
Повідці та шлеї для гризунів
Сумки та переноски для гризунів
Товари для тхорів
Туалети та наповнювачі для гризунів

Зберігання та використання оптовим інтернет-магазином "spica.ua" наданих користувачами особистих даних повністю відповідає чинному законодавству України щодо недоторканності особистої інформації. Особисті дані користувачів не надаються третім особам, але зберігаються надання послуги продажу товарів, представлених на нашому сайті. Компанія залишає за собою право використовувати цю інформацію в маркетингових цілях.

Реєструючись та оформляючи замовлення на сайті оптового інтернет-магазину spica.ua, ви погоджуєтесь зі справжніми умовами. Більш детальну інформацію про умови використання сайту та інші питання викладено у відповідних розділах:

Умови використання сайту: http://spica.ua/terms/
Доставка та оплата: http://spica.ua/payment/
Гарантійні зобов'язання: http://spica.ua/warranty/
Допомога (часті питання): http://spica.ua/faq/